Jiří Hruška - SUBAQUA - Potápěčské centrum

Jiří Hruška - SUBAQUA - Potápěčské centrum

Potápěčský obchod

Prodej potápěčské výstroje provádíme i nadále v Hrdějovicích - předměstí Českých Budějovic (viz kontakty). Prodejní dobu nemáme pevně stanovenu, proto doporučujeme předběžnou telefonickou nebo e-mailovou domluvu. Prodáváme výstroj všech známých, prověřených a kvalitu zaručujících značek. Podstatné slevy poskytujeme instruktorům potápění, účastníkům našich kurzů a zájezdů.

Samozřejmostí je, že Vám poradíme s výběrem vhodné techniky. Potápěčskou výstroj prodáváme již od roku 1996. Od roku 1994 provozujeme potápění v Čechách a Chorvatsku a od roku 1998 i v Indonésii na Bali. Což znamená, že máme i nemalé zkušenosti se spolehlivostí, náročností na obsluhu a servis. Řada výrobců nabízí kompletní sortiment potápěčské výstroje. Téměř nikdy však od jedné firmy nedostanete komplet v ideální kombinaci kvalita – spolehlivost - cena.

Suunto - potápěčské a outdoorové počítače Uwatec - potápěčské počítače Technisub - italská tradice Aqua Lung - největší světový výrobce potápěčské techniky SeaQuest - americký vynálezce „jacketu“ Seemann - německá preciznost Mares - z Itálie do celého světa Aqua Sphere - výbava pro aktivní plavání BestDivers - italské potápěčské doplňky Lola - české potápěčské svítilny DTD - česká technická křídla Sealux - pouzdra na videokamery a fotoaparáty Bare - kvalitní potápěčské obleky Tigullio 52 - tradice a moderní design Ursuit - suché obleky do extrému